vere yo nu prea stiu ce sa zic.....
insa cred k toate mel lor vin din suflet si sunt alc din amintriri...triste sau fericite asta numai bill stie...k doar el le-a facut.... :zzz: deci iubesc toate mel lor :nod: :nod: :nod: :nod: si cred k tom e cel mai scomp din trupa :zzz: pooooooopz la toata lumea ji mai vb:*:*:*:*:*:* :rotfl: